Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas na svom terenu Čukarički sa 1:0, u 21. kolu Super lige Srbije, dok je Javor u Novom Sadu sa 3:0 pobedio Vojvodinu.

Nišlije su u finišu utakmice, u 88. minutu, pogotkom Milana Pavkova iz jedanaesterca došli do trijumfa nad Čukaričkim, pa su tako četvrtom uzastopnom pobedom došli do četvrtog mesta na tabeli domaćeg prvenstva.

Povezana vest:  Pirlo: Moj "Panenka" penal je slomio Engleze

Oni sada imaju 36 bodova, tri manje od trećeplasiranog Spartaka, a jedan više od Voždovca i Čukaričkog.

Javor je iznenadjujuće na gostovanju po snežnom vremenu pobedio Vojvodinu sa 3:0. Golove za goste postigli su Vuk Mitošević u 32, Aleksa Amanović u 53. i Alija Krnić u 55. minutu.

Javor je ovom pobedom „skočio“ za jedno mesto i sada je 15. sa isto toliko bodova, dok je Vojvodina sedma sa 32.

Povezana vest:  Zvezdin "Bal na vodi" između dva mosta na Savi

Radnik je na gostovanju sa 1:0 pobedio Zemun, dok je Mačva sa 2:0 golovima u 89. i 92. minutu pobedila Rad na Banjici.