Aston Villa's Stewart Downing celebrates scoring the first goal for his side with team mate Marc AlbrightonNova pobeda Aston Vile pod Ulijeom

Fudbaleri Aston Vile pobedili su danas Vulverhempton sa 2:1 u šestom kolu Premijer lige Engleske, što je drugi uzastopni trijumf za novog trenera tima iz Birmingema, Žerara Ulijea.

Pobedonosni gol postigao je Emil Heski, koji je utakmicu počeo u prvom timu, što nije uobičajeno za njega. Bivši reprezentativac Engleske sarađivao je sa Ulijeom i u Liverpulu.

Povezana vest:  Nikolić: Nismo zaslužili da izgubimo

Francuski stručnjak debitovao je na klupi Vile u prošlom kolu, kada je ekipa pobedila Blekburn sa 3:1.

Ranije danas, Bolton i Mančester junajted odigrali su 2:2.

Bolton je dva puta vodio, golovima Zeta Najta i Martina Petrova. Nani je jednom izjednačio za Mančester, a drugi put je to bio veteran Oven, koji je u igru ušao samo tri minuta pre nego što je postigao gol u drugom poluvremenu.

Povezana vest:  Ivica Dragutinović dobio Orden Svetog Save drugog stepena

Tako je Junajted propustio idealnu da priđe samo na bod lideru na tabeli Čelsiju, koji je juče izgubio od Mančester sitija sa 1:0.

Čelsi je prvi sa 15 bodova, a tri boda manje ima Junajted, koji je danas propustio priliku i da se odalji od trećeg Arsenala, koji ima 11 bodova.

Tobdžije su juče takođe poražene, pošto je Vest Bromvič bio bolji sa 3:2.

Povezana vest:  Zvezda sa Bajernom, Totenhemom i Olimpijakosom u LŠ

Mančester siti je četvrti sa takođe 11 bodova, a peta je Aston Vila i šesti Vest Brom sa po 10 bodova.