herkules_tim

Viljareal čuva mesto pri vrhu, Saragosa beži sa začelja

Fudbaleri Viljareala savladali su večeras kod kuće Erkules sa 1:0 u utakmici 26. kola prvenstva Španije, dok je Saragosa na svom terenu pobedila Atletik Bilbao sa 2:1.

Pogodak vredan tri boda za Viljareal protiv Erkulesa postigao je Đuzepe Rosi u 21. minutu. To je bila prva pobeda Viljareala u poslednjih pet utakmica.

Povezana vest:  Nilmar propušta meč sa Ateltik Bilbaom

Saragosa je pobedom protiv Atletika iz Bilbaa pobegla iz zone ispadanja i sada se nalazi na 14. mestu na tabeli.

Ekipa iz Baskije povela je pogotkom Fernanda Ljorentea u 18. minutu, a izjednačio je Jiržija Jarošika u 49. minutu. Potpuni preokret i pobedu domaćinu doneo je Ikečukvu Uče u 55. minutu.

Reprezentativac Srbije i član Saragose Ivan Obradović odigrao je svih 90 minuta.