aleks_ferguson_11Aleks Ferguson: Mogli smo da izgubimo sa šest ili sedam golova

Fudbaleri Mančester Junajteda i dalje su jedina neporažena ekipa Premierlige, ali u subotu su u 13. kolu ostvarili već sedmi remi. U gostima kod Aston Vile su odigrali 2-2.

Junajted je na Vila Parku bio na rubu poraza, budući da su domaći do 81. minute vodili s 2-0 golovima Ešlija Janga i Marka Albrigtona, ali Federiko Maćeda i Nemanja Vidić spasili su „crvene đavole“.

Povezana vest:  Bajern pregazio Šahtjor, PSŽ ostvario podvig i plasirao se u četvrtfinale LŠ

-Svaka čast Aston Vili. Učinila nam je utakmicu izuzetno teškom. Ni u jednom nam trenutku nije dopustila da stanemo na loptu, stalno nam je pretila iz kontranapada. Mogli smo da izgubimo sa šest ili sedam golova u drugom poluvremenu – iskreno je priznao menadžer Mančester Junajteda Aleks Ferguson.

Priznanje suparniku odao je i domaći trener Žerar Ulijer.

Povezana vest:  Barselona pobedila Sevilju, Mesi postigao 500. gol za klub

-Junajted se nikada ne predaje. Njegovi igrači imaju kvalitet, a činjenica da ove sezone nisu poraženi daje im dodatno samopouzdanje. Razočaran sam rezultatom, ostavlja mi gorak okus. Bilo bi dobro za moje mlade igrače da su uspeli da pobede Mančester Junajted – rekao je francuski stručnjak.