par_ekipa_par_sahLIGA ŠAMPIONA

Krstajić: Na nivou samo u prvom poluvremenu

Fudbaler Partizana Mladen Krstajić ocenio je da je njegov tim bio večeras protiv Šahtjora „na nivou“ samo u prvom poluvremenu.

-Bili smo na nivou u prvom poluvremenu, ali nas je presekao njihov gol i sve je palo u vodu. Nažalost, opraštamo se od naših navijača debaklom, ali idemo dalje – rekao je Krstajić odmah posle utakmice.

Povezana vest:  SP BRAZIL 2014, Kovač: Mogli smo da damo još neki gol

Partizan je izgubio večeras u Beogradu sa 3:0 u petom kolu Grupe H Lige šampiona, što mu je bio peti poraz. Šahtjor je izbio na prvo mesto tabele.

Crno-beli u poslednjem kolu gostuju kod Arsenala u Londonu, ali jeb najiskusniji prvotimac rekao da ekipa još ne treba da razmišlja o tome.

-Treba smiriti strasti posle ove utakmice. Moramo da se koncentrišemo na naše prvenstvo i odigramo preostale dve utakmice jesenjeg dela kako treba, i onda da odemo u Londonu sa maksimalnom živošću i na sve načine da pokušamo da izborimo što bolji rezultat – rekao je Krstajić.

Povezana vest:  Tohir: Macari ostaje trener i sledeće sezone