Fudbaleri subotičkog Spartaka i Partizana odigrali su danas u Kuli nerešeno 0:0, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su, posle četvrtog remija od početka šampionata, četvrti na tabeli sa 25 bodova, koliko ima i trećeplasirani Čukarički, odnosno imaju dva boda manje od Radničkog iz Niša, a devet od Crvene zvezde.

Na drugoj strani, Spartak je na pretposlednjem, 15. mestu sa devet osvojenih bodova.

Povezana vest:  Pavel Vrba preuzeo Anži

Najbolju šansu u prvom poluvremenu propustio je Spartak preko Bojana Čečarića. On u 32. minutu nije iskoristio jedanaesterac, odnosno njegov udarac s bele tačke odbranio je golman Partizana Vladimir Stojković.

Partizan je u nastavku meča imao inicijativu, ali nije uspeo da do kraja meča zatrese mrežu protivnika i odnese sva tri boda iz Kule.

Izabranici Zorana Mirkovića u narednom kolu dočekuje Napredak, dok Spartak gostuje Mladosti.

Povezana vest:  Odložen meč argentinskog prvenstva zbog napada na igrača