Dejan_Stankovic_1Het-trik Stankovića za pobedu Intera

Fudbaleri Intera pobedili su danas Parmu sa 5:2 u italijanskoj Seriji A, a kapiten reprezentacije

Srbije Dejan Stanković postigao je het-trik.

Parma je povela golom Ernana Krespa u četvrtom minutu, a Stanković je uzvratio golovima u 17. i 18. minutu. Esteban Kambijaso povisio je na 3:1 u 22. minutu, a Krespo je još jednim golom, u 34. minutu, doprineo uzbudljivom prvom poluvremenu.

Povezana vest:  Blan ostaje selektor Francuske

Tijago Mota je u 72. minutu vratio prednost svom timu, a Stanković je tri minuta posle toga stavio tačku svojim trećim golom.

Šampion Italije približio se tako lideru Milanu na sedam bodova zaostatka. Milan, koji je sakupio 30 bodova, juče je igrao nerešeno sa Sampdorijom 1:1.

Drugi je sa 27 bodova Lacio, koji je u Rimu podelio plen sa Katanijom 1:1.