ofk_hajduk (4)Prohladno vreme za igru na Omladinskom stadionu, OFK Beograd je ugostio Hajduk sa Liona u novoj proveri pred put u Antaliju. Pred 200 gledala uz podršku najvatrenijih pristalica OFK Beograd je istrčao u sastavu:

Šaranov – Planić, Milić, Nikolić, Rodić – Radivojević, Jelić, Trivunović, Žeravica – Veselinović, Popović

U drugom poluvremenu za OFK Beograd su igrali:

Povezana vest:  Partizan rutinski pobedio Metalac za osminu finala kupa

Topalović – Petković, Marković, Kecojević, Milenović – Aleksić, Stjepanović, Krstić, Batioja – Simić i Tamaš

Gosti su zaigrali u sastavu:

Arnautović, Perišić, Brašnjević, Filipović, Pajović, Tepavčević, Vukadionović, Glavačević, Vujović, Milenković, Kajgo.

Šansu u drugom delu su dobili i:

Jevtić, Mladenović, Dunđerović, Sorak, Petrović, Tihomirović, Redžić, Hrnjak, Duka.

OFK Beograd ponovo dobro otvara utakmicu i posle sjajne akcije Žeravice, dodavanja lopte u prostor, odlično je po levoj strani utrčao Rodić i povratnom loptom uposlio Popovića, koji je sa 5-6 mtara neometan sproveo loptu u mrežu.

Povezana vest:  Babić: Ovo je trofej za Boškova

U 25. minuti, šut je oprobao Žeravica sa dvadesetak metara, ali lopta je otišla pored stative. Prečka je spasila goste  5 minuta kasnije kada je dobro iz voleja šutirao Radivojević, prethodno su akciju ponovo započeli Rodić i Žeravica. Nedugo zatim iz slobodnog udarca je pokušao i Vesa Trivunović, a smenjivali su se i Jelić i Nikolić. Gosti nisu imali prilike da zaprete do trenutka kada im je data šansa koju su uspeli da iskoriste. Nesporazum između Rodića i Nikolića u 43 minuti, iskoristio je Vujović i lobovao Šaranova koji je istrčao u tom trenutku.

Povezana vest:  ŽREB ZA LIGU EVROPE 2011/2012, U Monte Karlu održan žreb za LE

Prijateljski meč je vodio glavni sudija Marković Momčilo, a pomagali su mu Stojanović Andrija i Milosavljević Nikola.