Samuel_EtooInter preokretom do pobede

U 22. kolu fudbalskog prvenstva Italije aktuelni šampion Inter je danas na domaćem terenu savladao Palermo sa 3:2, pa je preuzeo četvrto mesto na tabeli sa devet bodova zaostatka za vodećim gradskim rivalom Milanom.

Do dragocenog uspeha Inter je došao posle velikog preokreta, nakon što su Sicilijanci na poluvrmenu vodili sa 2:0 golovima Mikolija u 5. i Noćerina u 36. minutu.

Domaćin je zaigrao mnogo bolje u nastavku utakmice, a junak zasluženog trijumfa bio je rezervista Đampaolo Pacini. Novoangažovanje pojačanje iz Sampdorije doneo je izjednačenje pogocima u 57. i 73, da bi pobedu obezbedio Samjuel Eto golom u 76. minutu iz penala.

Napoli je „počistio“ Sampdoriju (4:0) i učvrstio se na drugoj poziciji, Kojevo je ubedljivo slavio u Breši (3:0, dok je susret između Bolonje i Rome prekinut u 18. minutu zbog snega.

Povezana vest:  Baloteliju obili kuću, "pozajmljen" Porše i ukraden nakit