fk_rad_grupna

Rad pobedio Tobol u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Rada odigrali su danas nerešeno sa kazahstanskim šampionom Tobolom 1:1, u pripremnoj utakmici u Aja Napi. Rad je poveo u 50. minutu golom Lazara Ćirkovića, posle kornera koji je izveo Milan Pršo, a izjednačio je Štepan Kučera u 64. minutu.

Trener Rada Marko Nikolić je u utakmici sa Tobolom pružio priliku igračima koji nisu igrali protiv slovačkog Tatrana, u subotu, kada su „građevinari“ pobedili sa 2:0. Rad je počeo utakmicu u sastavu Filipović, Pantić, Kosorić, Ranđelović, Ćirković, Raspopović, Delić, Obradović, Pršo, Mrkela i Jovančić. Igrali su još Alison, Suares, Malbašić, Stojiljković i Stepandić.

Povezana vest:  Mihajlović: Đorđević se bolje uklapa u moj sistem igre

Za kazahstanski tim igrali su Petučov, Ovšinov, Kvantaev, Bogdan, Bogdanov, Kučera, Suares, Malbašić, Stojiljković i Stepandić. Igrali su još Gridin i Haisenf.