LouisVanGaalNew2

LIGA ŠAMPIONA

Van Gal: Iznenadio me napadački Inter

U reprizi prošlogodišnjeg finala Lige šampiona Bajern je na San Siru pobedio milanski Inter 1-0, ovom prilikom u prvoj utakmici osmine finala ovogodišnjeg takmičenja.

Utakmica je odlučena u poslednjoj minuti utakmice, kada je Mario Gomez iskoristio nespretnu reakciju Interovog golmana Žulija Cezara i odbijenu loptu spremio u domaću mrežu. Time su šanse Bajerna u revanšu daleko veće za prolaz.

Povezana vest:  Agent Kristijana Ronalda: On vredi milijardu evra

-Moram da priznam da me iznenadila napadačka, jaka napadačka formacija Intera. Bili su ofanzivni i kreativni, iako smo mi, mislim, stvorili koju šansu više od njih – rekao je posle utakmice trener Bavaraca Luis van Gal i nastavio:

-Imali smo na kraju i malo sreće, ali nagrada je to za našu odličnu predstavu u drugom poluvremenu. Ali, ponavljam, Inter je bio odličan i sreća što je dobar dan imao i naš golman Tomas Kraft.