milos_krasic_2

Pobede Intera i Juventusa, gol Krasića

Fudbaleri Intera pobedili su danas na svom terenu ekipu Lećea sa 1:0 u 30. kolu prvenstvu Italije i približili se na dva boda zaostatka vodećem Milanu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Đampaolo Pacini u 62. minutu, a reprezentativac Srbije Dejan Stanković odigrao je poslednjih nekoliko minuta utakmice za Inter.

Povezana vest:  Fudbaleri Srbije: Zaslužili smo ovo

Ekipa Juventusa je na svom terenu savladala Brešu sa 2:1 i došla do prve pobede u poslednjih pet prvenstvenih utakmica.

Strelac prvog pogotka za domaćina bio je Miloš Krasić u 23. minutu, a izjednačio je Eder u 42. minutu. Pobedu „staroj dami“ doneo je Alesandro del Pjero u 68. minutu.

Fudbaleri Udineza pobedili su na svom stadionu ekipi Kataniju sa 2:0, što je četvtri uzastopni prvenstveni uspeh za tim sa severa Italije.