cesare prandeliPrandeli: Baloteli ima potencijal da postane najbolji

Selektor fudbalske reprezentacije Italije Ćezare Prandeli rekao je danas da Mario Baloteli ima potencijal da postane jedan od pet najboljih igrača na svetu.
-Prva stvar o kojoj on misli je tim, a to je odlika šampiona. Baloteli ima potencijal da postane jedan od pet najboljih svetskih fudbalera. Potrebno je samo da u kontinuitetu pruža dobre igre – rekao je Prandeli.
Italija je sinoć u Ženevi odigrala nerešeno 2:2 protiv Brazila, a izjednačujući pogodak za „Azure“ postigao je napadač Milana u 57. minutu.
-Zadovoljan sam kako je ispalo na kraju, ali trebalo je da iskoristim nekoliko šansi u prvom poluvremenu. Odgovara mi formacija sa tri ofanzivna fudbalera u timu, kada pored sebe imam El Šaravija i Čercija – reako je Baloteli.
Narednu utakmicu fudbaleri Italije igraju u utorak kada ih u okviru B grupe kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2014. godine očekuje gostovanje na Malti.