engleska_logo

Vulvsi na čelu Premijer lige, Stouk do boda u 93. minutu

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su danas Fulam na svom terenu sa 2:0 u drugom kolu engleske Premijer lige, dok je Stouk golom u sudijskoj nadoknadi utakmice izborio nerešeno 1:1 na gostovanju kod Norviča.

Vulvsi, koji su prošle sezone u poslednjem kolu izborili opstanak u ligi, trenutno su prvi na tabeli sa maksimalnih šest bodova. Golove u današnjem meču postigli su Kevin Dojl u 42. i Metju Džervis u 45. minutu utakmice.

Povezana vest:  Konte: Igrači rođeni van Italije da igraju za državni tim

Reprezentativac Srbije Nenad Milijaš ponovo je celu utakmicu proveo na klupi za rezervne igrače Vulverhemptona. Povratnik u Premijer ligu posle šest godina, ekipa Norviča, vodila je kao domaćin protiv Stouka sve do 93. minuta, kada je Kenvejn Džons postigao pogodak za 1:1. Strelac za Norvič bio je Riči de Laet u 37. minutu.

U 65. minutu Džon Volters nije iskoristio penal za Stouk, a zbog napravljenog jedanaesterca crveni karton dobio je domaći igrač Leon Barnet. Ova dva tima osvojila su po bod i u prvom kolu nove sezone.