Fabrizio-Miccoli_palermoInter bez bodova na Siciliji

U preostaloj utakmici prvog kola italijanske fudbalske Serije A Inter je večeras kao gost izgubio od Palerma sa 4:3.

Bila je ovo prva pobeda Palerma nad milanskim klubom posle šest godina, a izborena je posle preokreta, jer su gosti na poluvremenu vodili pogotkom Milita.

Raspoloženi Sicilijanci su se raspucali u nastavku meča i izrešetali mrežu favorizovanog protivnika. Golove su postigli Mikoli dva, Hernandes i Pinilja za domaćina, dok su strelci za Inter još bili Milito iz penala i Forlan u nadoknadnom vremenu susreta.

Povezana vest:  Aston Villa kažnjena zbog ulaska navijača na teren

Poraz u Palermu pokvario je rođendan prvotimcu Intera, kapitenu reprezentacije Srbije Dejanu Stankoviću, koji je danas napunio 33 godine.

Odigrano ranije danas: Roma – Kaljari 1:2, Katanija – Sijena 0:0, Kijevo – Novara 2:2, Fjorentina – Bolonja 2:0, Ðenova – Atalanta 2:2, Juventus – Parma 4:1, Leće – Udineze 0:2.

Odigrano juče: Chezena – Napoli 1:3.

Povezana vest:  Groznica Svetskog prvenstva nas trese – Zakumi stigao u Beograd

Odigrano u petak: Milan – Lacio 2:2.