LEVANTE_REAL

Real Madrid poražen od Levantea

Fudbaleri Reala iz Madrida izgubili su večeras od Levantea u gostima sa 1:0 u trećem kolu španske Primere. Jedini gol na meču postigao je reprezentativac Obale Slonovače Aruna Kone u 68. minutu. Real je igrao sa igračem manje od 40. Minuta pošto je Nemac Sami Kedira dobio drugi žuti karton.

Povezana vest:  Runi: Pojačali smo vežbanje penala

Gradski rival Reala, Atletiko deklasirao je Rasing iz Santandera sa 4:0. Trostruki strelac bio je skupo plaćeni Kolumbijac Radamel Falkao. Četvrti gol za Madriđane postigao je Adrijan Lopez.

Rajo Valjekano je pobedio u gostima Hetafe sa 1:0 golom Migela Pereza Mičua. Saragosa je pobedila Espanjol sa 2:1 golovima Luisa Garsije. Jedini pogodak za ekipu iz Barselone postigao je Havi Lopez. Utakmica između Atletik Bilbaa i Betisa igra se od 22.00 časa.