UEFA-Liga-Evrope

LIGA EVROPA

Mrdaković strelac u remiju AEKA i Steaue

Fudbaleri kiparskog AEK-a iz Larnake odigrali su večeras kod kuće nerešeno 1:1 sa Steauom iz Bukurešta, a jedini gol za domaće postigao je povremeni reprezentativac Srbije Miljan Mrdaković.

Mrdaković je jedini gol za Kiprane postigao u 59. minutu.

Fudbaleri engleskog drugoligaša Birmingema pobedili su večeras Maribor u gostima sa 2:1 u drugom kolu Grupe H Lige Evropa.

Povezana vest:  Morinjo: Možemo i bez Matića

Reprezentativac Srbije Nikola Žigić igrao je od 65. minuta kada je zamenio Marlona Kinga.

Tvente je kod kuće pobedio Vislu iz Krakova sa 4:1, a kog gostiju do 67. minuta igrao je Ivica Iliev koga je zamenio drugi Srbin Dragan Paljić.

Škotski Seltik odigrao je kod kuće 1:1 sa Udenezeom, a za goste je igrao Dušan Basta, koji je zamenjen na poluvremenu.

Povezana vest:  Partizan večeras protiv Kaljarija, Stanojević na klupi!

Šalke je u Gelzenkirhenu pobedio Makabi iz Haife sa 3:1, a reprezentativni golman Srbije Bojan Šaranov branio je za goste ceo meč.