Heidar_Helguson_celebrates_Joey_Barton_QPR

Čelsi bez bodova protiv Kvins Park Rendžersa

U preostaloj utakmici 9. kola engleske fudbalske Premijer lige Čelsi je danas izgubio od ekipe gradskog rivala Kvins Park Rendžersa sa 1:0 (1:0).

Popularni londonski „plavi“ neočekivano su ostali bez bodova u duelu sa povratnikom u elitnu konkurenciju. Susret je odlučen već u 10. minutu, kada je Helguson iz penala zatresao mrežu golmana Petra Čeha.

Povezana vest:  MEČ SRBIJA - HRVATSKA, Vučić: Preuzete mere bezbednosti da meč protekne mirno

Favorit je bio bez izgleda da u nastavku preokrene rezultat, jer je na terenu ostao sa devetoricom igrača. Crvene kartone zbog prekršaja zaradili su Bosingva u 33. i Drogba u 41. minutu, pa je Kvins Park Rendžers bez većih problema došao do treće pobede u sezoni.

Odigrano ranije danas:

Arsenal – Stouk 3:1

Blekburn – Totenhem 1:2

Povezana vest:  Božović: Da jednu utakmicu dobijemo bez drame

Fulam – Everton 1:3

Mančester Junajted – Mančester Siti 1:6

Odigrano u subotu: Aston Vila – Vest Bromvič Albion 1:2, Bolton – Sanderlend 0:2, Liverpul – Norič 1:1, Njukasl – Vigan 1:0, Vulverhempton – Svonsi 2:2.

Tabela: Mančester Siti 25 bodova, Mančester Junajted 20, Čelsi 19, Njukasl 19, Totenhem 16, Liverpul 15, Arsenal 13, itd.

Povezana vest:  Mekvin: Mojes nije dobio tri godine, zašto bi Van Gal?