kristijano_ronaldo_lopta

Kristiano Ronaldo: Osvajanje Primere je prioritet!

Najbolji fudbaler Real Madrida, Portugalac Kristiano Ronaldo, priznao je da je prioritet „kraljevskog kluba“ ove sezone preoteti titulu prvaka Španije od Barselone.

-Želim da osvojimo prvenstvo. Smatram da je to klupski prioritet ove sezone. Naravno, ako osvojimo Primeru, da ćemo imati priliku osvojiti i Ligu šampiona, zašto ne? – rekao je Portugalac na premijeri svog dokumentarca „Tested to the Limit“ u režiji Kastrol EDGE-a.

Povezana vest:  Junajted teže od očekivanog do pobede protiv VBA

-Real Madrid mora gledati širu sliku jer smo mi ipak jedan od najboljih klubova na svetu. Naporno ćemo raditi i pokušati osvojiti važna takmičenja – rekao je Ronaldo.

Portugalac je do sada tri puta bio osvajač nacionalnog prvenstva, ali sa svojim bivšim klubom Mančester Junajtedom. Od kako je 2009. godine stigao u „kraljevski klub“ Portugalac je uspeo da stigne jedino do titule pobednika Španskog kupa. Poslednje dvije sezone Barselona im je izmicala u borbi za trofej.

Povezana vest:  PREMIJE SP JUŽNA AFRIKA, Reprezentativcima JAR po Mercedes i 480.000 evra