simo_krunic_rad_jagLAV KUP SRBIJE

Krunić: Igračima ništa ne zameram

Šef stručnog štaba Jagodine Simo Krunić izjavio je posle eliminacije iz fudbalskog Kupa Srbije nakon izvođenja penala od ekipe ivanjičkog Javora (2:4) da igračima ništa ne zamera.
-Igrači su opravdali poverenje, bez obzira što smo ispali iz daljeg takmičenja. Imali su dobar pristup utakmici, koja je bila tvrda i neizvesna – rekao je Krunić na konferenciji za medije.
-Moji fudbaleri su se borili do zadnjeg minuta, dobro su kontrolisali meč i žao mi je što
smo u finišu primili gol – istakao je Krunić, ocenivši da su gosti prilikom izvođenja penala bili „psihološki spremniji“ i da su zasluženo prošli u četvrtfinale.
Trener Javora Aleksandar Janjić je naveo da je u prvih 15 minuta meča ponovljena igra iz osmog kola prvenstva Srbije, kada su slavili Jagodinci.
-U drugom poluvremenu domaćin je bio bolji do postignutog gola, ali smo mi u nastavku sve učinili da poravnamo rezultat, što je na kraju urodilo plodom – rekao je Janjić, potvrdivši da je posle ravnopravne borbe njegov tim imao više sreće prilikom izvođenja penala.