zlatan_ibrahimovic_ls

Milan bez milosti protiv Kjeva

Fudbaleri Milana večeras su na svom stadionu ubedljivo savladali Kjevo sa 4:0 u poslednoj utakmici 13. kola Serije A i nastavili trku za šampionsku titulu sa vodećim Juventusom. Rosonerima je ovo bila šesta pobeda u poslednjih sedam prvenstvenih mečeva, a uz to su zabeležili i jedan remi.

Dileme oko pobednika, praktično, nije ni bilo, a već nakon 16. minuta ekipa Milana je golovima Tijaga Silve i Zlatana Ibrahimovića vodila sa 2:0. Rosoneri se nisu zadovoljili time, pa je Pato u 33. minutu postigao novi pogodak, a konačan rezultat postavio je, drugim golom na meču, Ibrahimović u 44. minutu iz penala.

Povezana vest:  Kuman razočaran zbog dresa, ali ponosan na Tadića