Pastore_Remy

Poraz Parižana u velikom derbiju u Marselju

Fudbaleri Pari Sen Žermena izgubili su večeras u najvećem francuskom derbiju od domaćeg Olimpika iz Marselja sa 3:0 u 13. kolu šampionata i propustili priliku da se opet izjednače sa prvoplasiranim Monpeljeom.

„Svecima“ je to drugi uzastopni poraz u šampionatu i evidentno je da je, uprkos velikim ulaganjima i brojnim pojačanjima, pred njima još veliki put ka osvajanju titule prvaka.

Povezana vest:  Čelsi nadigrao Stouk, preokret Junajteda protiv Midlsbroa

Goste iz Pariza „načeo“ je Lik Remi već u devetom minutu, a vođstvo Olimpika duplirao je Morgan Amalfitano u 65. minutu. Veliku pobedu domaćina potvrdio je Andre Ajev u 84. minutu. Srpski internacionalac Milan Biševac celu utakmicu proveo je na klupi Pari Sen Žermena.