Zlatomir_Zagorcic

Zagorčić: Žao mi je što Borac napušta Super ligu

Trener Vojvodine Zlatomir Zagorčić rekao je posle današnje pobede nad Borcem sa 2:0 u 29. kolu Super lige Srbije da mu je žao što će protivnik u sledećoj sezoni igrati u nižem rangu takmičenja.
-Borac je bio bolji u prvih pola sata i malo je falilo da budemo kažnjeni. Postigli smo gol posle greške domaćina i to je prelomni trenutak ove korektne i lepe fudbalske predstave. Žao mi je što Čačani napuštaju Super ligu i želim im da se što pre vrate – rekao je Zagorčić posle meča u Čačku.
Borac posle poraza od Vojvodine nema više šansi da opstane u Super ligi, a trener Čačana Slavko Vojičić kazao je da je njegov tim „ko zna koji put po redu“ primio gol posle svojih grešaka.
-Ponovo smo dobro počeli utakmicu, ali i primili gol posle ko zna koje po redu greške naših igrača. Korektno smo odigrali prvo poluvreme, dok su gosti bili bolji u nastavku – kazao je Vojičić.

Povezana vest:  Čelsi bolji od Arsenala u londonskom derbiju