El_Shaarawy_Milan

Milan minimalcem do tri boda protiv Đenove

Fudbaleri Milana savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Đenove sa 1:0, u utakmici 9. kola italijanske Serije A. Evropski velikan na jedvite jade srušio je otpor gostiju i tek trećom pobedom nagovestio izlazak iz krize i juriš u gornji deo tabele. Milan je do sada pretrpeo pet poraza, što je tom klubu najgori start sezone u poslednjih 71 godinu.

Povezana vest:  Argentinci ubedljivi na startu kvalifikacija za SP

Gol za slavlje postigao je El Šaravi u 77. minutu, nakon čega bi trener Masimilijano Alegri mogao da „preživi“, premda italijanski mediji odavno špekulišu da je njegova smena „već viđena“. Srpski internacionalac u redovima Đenove, Boško Janković, igrao je do 80. minuta, kada je zamenjen.

Ranije danas Sijena i Palermo igrali su nerešeno 0:0.