vermezovic_par_jag_(1)

Vermezović: Odluka u drugom poluvremenu

Trener Partizana Vladimir Vermezović izjavio je danas da je zadovoljan igrom svog tima u ubedljivoj pobedi nad Radničkim iz Niša od 4:0.
-Radnički je u prvom poluvremenu imao svoje prilike, ali je Partizan potpuno kontrolisao drugo poluvreme – rekao je Vermezović i dodao da crno-beli uvek idu na gol više.
Trener Partizana je ocenio da je „ovo možda previsok rezultat, ali da su mladi igrači koji su ušli u drugom poluvremenu hteli da se iskupe zbog poraza u Kupu protiv Borca“.
On je dodao da je ovo bilo teško gostovanje za Partizan i da se mnogi timovi neće naigrati fudbala u Nišu.
Vermezović je naglasio da je u Niš došao posle više od 20 godina i da je atmosfera bila prava fudbalska.
-Iako neki igrači nisu bili u timu, nikoga od njih se nisam odrekao – rekao je on
Trener Radničkog Aleksandar Ilić rekao je da je ovo bila teška utakmica, kao i da Partizan poseduje kvalitet, kome je Radnički teško parirao.
Ilić je rekao da je možda, autogol na samom početku meča uticao na stabilnost igre Radničkog i da će u timu nastojati da konsoliduju redove posle dva teška poraza.
Utakmica na Čairu odigrana je pred oko 7.000 gledalaca, a strelci su bili Lukić autogolom u 7.minutu, Šćepović u 59, Jojić u 72. i Ninković u 82. minutu.
Povezana vest:  Fabregas: Nisam došao u Barselonu da zamenim Ćavija