Edin Dzeko celebrates scoring  first goalDžeko ponovo spasio Siti

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su danas posle preokreta Totenhem sa 2:1 (0:1) u utakmici 11. kola Premijer lige.
Siti je neočekivano teško došao do pobede, a ključna figura meča bio je Edin Džeko, koji je po ko zna koji put ove sezone ušao sa klupe i u finišu meča doneo sva tri boda ekipi Roberta Manćinija.
Reprezentivac Bosne i Hercegovine je u 73. minutu zamenio Karlosa Teveza i 15 minuta kasnije postigao sedmi gol u sezoni.
Gosti su poveli u 21. minutu preko Stivena Kolkera, a izjednačenje aktuelnom prvaku doneo je u 65. minutu Serhio Aguero na asistenciju Turea.