NOVI_PAZAR-ZVEZDA_03

Novopazarci remizirali sa Javorom

Fudbaleri Novog Pazara odigrali su danas nerešeno sa Javorom iz Ivanjice – 2:2 ( 1:2) u utakmici 13. kola Superlige.
Domaći tim je poveo golom Alivodića u 10. minutu, izjednačio je Eliomir u 27, a vođstvo Ivanjičanima je doneo u nadoknadnom vremenu prvog poluvremena Nemanja Vidić. Trener domaćeg timna Bekvalac isključen je na poluvremenu zbvog prigovora sudiji.
Novopazarci su posle upornog pritiskanja odbrane gostiju uspeli da izjednače u 61. minutu golom Vušljanina.
OFK Beograd je odneo bodove Smederevcima – 2:0 golovima Pavlovića u 37. i Jovanovića u 67. minutu.
BSK Borča savladala je na domaćem terenu Donji Srem sa 2:1 (1:0) golovima Đukića u 34. i Savkovića, dok je gol za goste dao Lakić u 73. minutu.
Spartak je savladao Jagodinu sa 3:1 (0:1), iako su gosti poluvreme završili sa prednošću od 1:0.
Jagodina je u ranoj fazi meča povela golom kapitena Stojanovića u 7. minutu, da bi Subotičani ipobedili het trikom Noskovića – u 83, 90. i u nadoknadi vremena.
Beogradski Rad pobedio je Hajduk iz Kule sa 1:0 golom Đurđevića u 84. minutu, a Vojvodina je odnela bodove Radničkom iz Niša i to u 88. minutu golom Abubakara.
Od 19 sati sastaju se u večitom derbiju Crvena zvezda i Partizan, a u nedelju igraju Rasdnički Kragujevac – Sloboda Sevojno.
Tabela: Partizan 33, Crvena zvezda 25, Vojvodina 24, Jagodina 23, Spartak 21, Rad 21, Sloboda 17, Javor 17, Donji Srem 15, Novi Pazar 15, OFK Beograd 15, Radnuički Niš 14, BSK Borča 14, Radnički Kragujevac 11, Smederevo 8, Hajduk 7.

Povezana vest:  Derbi pripao Borbi-Soccer, GSP ostao bez trofeja Kupa