Stephane_Sessegnon_Fulham_Sunderland

Sanderlend slavio u Londonu

Fudbaleri Sanderlenda pobedili su večeras u gostima u Londonu ekipu Fulama sa 3:1 u pretposlednjoj utakmici 12. kola Premijer lige. Sanderlendu je to bio prvi prvenstveni trijumf posle pet utakmica, dok je Fulam doživeo poraz posle četiri meča.

Ekipa Fulama je od 30. minuta imala igrača manje, jer je crveni karton zaradio kapiten Brede Hangeland zbog grubog prekršaja na Luku Katermolu.

Povezana vest:  JELEN SUPER LIGA, Crveno beli nestrpljivi u nastavku sezone

Gosti su poveli golom Stivena Flečera u 50. minutu, a izjednačio je Mladen Petrić u 62. minutu. Novo vođstvo Sanderlendu doneo je Karlos Kueljar u 65. minutu, a konačan rezultat postavio je Stefan Sesenjon pet minuta kasnije.