PSG_Ajaccio_Lucas_Moura_PierazziParižanima samo bod protiv Ajačija

Fudbaleri Pari Sen Žermena osvojili su večeras samo bod protiv Ajačija igrajući na domaćem terenu nerešeno 0:0, u utakmici 20. kola prvenstva Francuske.

Veliki favorit napravio je korak nazad u borbi za titulu i sada sa utakmicom više na čelu tabele ima bod prednosti nad Olimpikom iz Liona i Olimpikom iz Marseja.

Korzikanci su uspeli da zaustave napadački tandem domaćina Ibrahimović-Laveci i na kraju defanzivnom igrom došli do remija, kojim su odmakli iz zone ispadanja. Parižani su celo drugo poluvreme igrali oslabljeni nakon sto je Tijago Mota u 45. minutu s leđa udario protivničkog fudbalera i zaradio direktan crveni karton.

Ranije večeras navijače je razočarao i Sent Etjen, koji je jedva došao do boda kod kuće u susretu sa Tuluzom (2:2).

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, UEFA ne sumnja u bezbednost u Lavovu