Massimiliano-AllegriAlegri: Igrali smo loše

Trener fudbalera Milana Masimilijano Alegri rekao je danas da je njegova ekipa igrala veoma loše protiv Verone i da je to jedini razlog poraza.
Fudbaleri Verone savladali su ekipu Milana sa 2:1 u prvoj utakmici nove sezone u Seriji A.
-Objašnjenje je jednostavno – igrali smo loš fudbal. Trebalo je bolje da kontrolišemo loptu. Nakon što smo postigli gol prestali smo da igramo. Slabo smo igrali, zaslužili su pobedu – rekao je Alegri posle utakmice.
Fudbaleri Milana su poveli u 14. minutu golom Andree Polija, ali je domaća ekipa do kraja poluvremena izjednačila posle pogotka Luke Tonija u 30. minutu. Isti igrač je u 53. minutu doneo pobedu Veroni.
U prošloj sezoni fudbaleri Milana nisu izgubili nijedan meč tokom kojeg su prvi došli u vođstvo – pobedili su u 21 meču, dok su četiri odigrali nerešeno.
-Ne postoji bolji način da se počne sezona – kratko je rekao fudbaler Verone Masimo Donati.

Povezana vest:  Milojević uoči Javora: Želim bolju sezonu od prošle