jelensuperliga logoPobede Pazara, Radničkog i Spartaka, remi na Banjici

Fudbaleri Novog Pazara, Spartaka i Radničkog 1923 zabeležili su danas pobede kao domaćini u šestomvkolu Super lige, dok su Rad i Sloboda igrali nerešeno na Banjici.
Novi Pazar je savladao Javor sa 2:0 golovima Admira Kecapa u 45. I Miljana Mutavdžića u 80. minutu.
Domaćinu je to treća pobeda i sada ima 10 bodova, dok su gosti ostali na sedam.
Spartak je bio bolji od Napretka sa 3:2. Subotičani su vodili golovima Aleksandra Noskovića u 13. i Vladimira Kovačevića u 35. minutu, ali su gosti preko Nenada Mirosavljevića iz penala u 40. i Mamea Ndajea u 54. izjednačili.
Ipak, Spatak je pobedio pogotkom Dina Šarca u 67. minutu.
Dve ekipe su se tako izjednačile na tabeli Super lige, pošto posle šest kola imaju po sedam bodova.
Radnički 1923 je u Kragujevcu pobedio Donji Srem sa 2:0. Golove za domaćina postigli su Darko Spalević u 28. i Bojan Beljić u 34. minutu, a 63. igrao je sa igračem manje zbog isključenja Petra Pavlovića.
Rad i užička Sloboda su na Banjici odigrali nerešeno bez golova.