cukaricki vosaČukarički nerešeno sa Donjim Sremom, prvi na tabeli

Fudbaleri Čukaričkog igrali su danas u gostima u Pećincima nerešeno 1:1 sa ekipom Donjeg Srema, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.
Klub sa Banovog Brda vodio je od 76. minutu golom Filipa Stojiljkovića, a izjednačenje Donjem Sremu doneo je Nemanja Lakić-Pešić u sudijskoj nadoknadi vremena.
Čukarički je tako izbio na prvo mesto na prvenstvenoj tabeli sa 18 bodova, jednim više od Partizana, koji ima utakmicu manje. Rad je u gostima savladao ivanjički Javor sa 2:1.
Dvostruki strelac za ekipu sa Banjice bio je Uroš Đurđević, koji je pogotke postigao u 21. i 26. minutu, dok je jedini gol za domaćina dao Vuk Sotirović u 72.
Radnički 1923 je na Karaburmi pobedio OFK Beograd sa 3:2.
Dva gola za goste postigao je Filip Knežević, u 11. i 69. minutu, a jednom je strelac bio kapiten Darko Spalević u 35. Pogotke za OFK postigli su Dejan Dražić u 58. i Jovan Damjanović u 74. minutu.

Povezana vest:  ENGLESKA LIGA, Rezultati današnjih utakmica 19. kola i tabela