vojvodina honved

Vojvodina ispustila 2:0 protiv Radničkog u Novom Sadu

Fudbaleri Vojvodine propustili su priliku da se eventualno nađu na prvom mestu tabele Super lige, pošto su danas u Novom Sadu odigrali 2:2 sa Radničkim 1923, u 11. kolu prvenstva Srbije. Vojvodina sada ima 20 bodova, jedan manje od prvoplasiranog Partizana, koji trenutno igra protiv Crvene zvezde. Kragujevčani su osvajanjem ovog boda ostali izvan opasne zone i ostali su na 13. mestu.
Novosađani su vodili 2:0 golovima Marka Poletanovića u 23. i Andrije Kaluđerovića u 51. minutu meča. Radost domaćina kratko je trajala, pošto je Bojan Beljić u 57. minutu smanjio, a Radovan Krivokapić u 62. izjednačio.
Vojvodina je posle toga kretala u napad i imala inicijativu, a od 79. minuta imala je i igrača više, pošto je Beljić dobio drugi žuti karton i morao je da izađe. Sudija je produžio meč osam minuta, ali Novosađani nisu uspeli da iskoriste inicijativu i igrača više, tako da je meč završen 2:2.

Povezana vest:  Pelegrini veruje u prolaz Malage u četvrtfinale