navijaci_partizan_efesNavijači položili ispit

navijaci_partizan (1)Na meču sedmog kola Evrolige između Partizana i turskog Efes Pilsena publika je ta koja je pobedila! Iako su crno beli slavili rezultatom 93:92 navijaći su ti koji su nosili crno bele tokom svih 40 minuta meča i bili igrač više u meču za sedmu pobedu crno belih u Evropi.

Povezana vest:  EVROLIGA, Real Madrid se plasirao na fajnal-for Evrolige

Naime, u prepunoj Hali Pionir u Beogradu, gde se tražila i karta više, publika je sve vreme frenetično navijala, vodila voljeni klub ka pobedi, bila za svaku pohvalu, ne kako je na ranijim utakmicama bilo.

Nije bilo nikakvih incidenata, što je najvažnije, a tokom svih 40 minuta svaka akcija domaćih i gostiju bila je ispraćena aplauzom ili zviždukom. Ovako nije ni na jednoj utakmici i tako bi, možda, trebalo i da ostane a slike, ipak, govore sve!