kadetkinje TEAM SRB

XIV SP 2015.

Kadetkinje Srbije u osmini finala protiv Koreje u četvrtak od 22,30 časova

Ženska kadetska reprezentacija Srbije igraće u osmini finala XIV SP 2015. u Limi, u Peruu, protiv Koreje sutra (četvrtak, 13. avgust) od 22,30 časova po našem vremenu. Ukoliko savladaju Koreju, kadetkinje Srbije će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika meča Italija – Argentina (petak, 14. avgust – 22,30). U slučaju poraza, Srbija će u razigravanju za plasman od 9. – 16. mesta igrati protiv poražene ekipe iz duela Italija – Argentina (petak, 14. avgust – 22,00)

KADETKINJE – XIV SP 2015. – LIMA, PERU (7. – 16. AVGUST) – REZULTATI I RASPORED:
B GRUPA (DVORANA EDUARDO DIBOS):
1. KOLO – PETAK, 7. AVGUST:
SRBIJA – POLJSKA 3:0 (25:20, 25:13, 25:23)
NEMAČKA – TAJLAND 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
KINA SLOBODNA.
2. KOLO – SUBOTA, 8. AVGUST:
SRBIJA – KINA 1:3 (21:25, 17:25, 26:24, 23:25)
POLJSKA – TAJLAND 3:2 (25:21, 26:28, 25:10, 22:25, 15:13)
NEMAČKA SLOBODNA.
3. KOLO – NEDELJA, 9. AVGUST:
SRBIJA SLOBODNA.
KINA – TAJLAND 3:1 (28:26, 25:13, 23:25, 25:16)
NEMAČKA – POLJSKA 3:1 (25:11, 25:12, 20:25, 25:16)
4. KOLO – PONEDELJAK, 10. AVGUST:
SRBIJA – TAJLAND 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
NEMAČKA – KINA 3:1 (19:25, 25:21, 25:23, 25:22)
POLJSKA SLOBODNA.
5. KOLO – UTORAK, 11. AVGUST:
SRBIJA – NEMAČKA 0:3 (24:26, 21:25, 21:25)
KINA – POLJSKA 3:0 (25:17, 30:28, 25:17)
TAJLAND SLOBODAN.
TABELA:
1. GER 4 4 0 12:2 12
2. CHN 4 3 1 10:5 9
3. SRB 4 2 2 7:6 6
4. POL 4 1 3 4:11 2
5. THA 4 0 4 3:12 1

Povezana vest:  Odbojkaši Vojvodine bolji od Benfike u prvom meču finala

Po propozicijama FIVB, plasman ekipa se određuje prvo na osnovu broja pobeda.
Ukoliko je broj pobeda identičan, plasman se određuje na osnovu broja bodova.
Ukoliko je su broj pobeda i broj bodova identični, plasman se određuje na osnovu set količnika, pa poen količnika.
Po četiri ekipe iz svake grupe izboriće plasman u osminu finala.

A GRUPA (DVORANA EDUARDO DIBOS):
1. KOLO – PETAK, 7. AVGUST:
KOREJA – MEKSIKO 3:2 (17:25, 25:19, 20:25, 25:19, 15:13)
PERU – EGIPAT 3:1 (27:25, 25:20, 20:25, 25:23)
2. KOLO – SUBOTA, 8. AVGUST:
KINESKI TAJPEH – KOREJA 3:2 (23:25, 25:20, 25:22, 12:25, 15:13)
PERU – MEKSIKO 3:2 (22:25, 25:18, 21:25, 25:14, 15:11)
3. KOLO – NEDELJA, 9. AVGUST:
EGIPAT – KINESKI TAJPEH 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:20)
KOREJA – PERU 3:2 (14:25, 25:22, 19:25, 25:22, 16:14)
4. KOLO – PONEDELJAK, 10. AVGUST:
KOREJA – EGIPAT 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)
MEKSIKO – KINESKI TAJPEH 3:0 (25:23, 25:15, 25:16)
5. KOLO – UTORAK, 11. AVGUST:
EGIPAT – MEKSIKO 3:2 (28:26, 24:26, 17:25, 26:24, 17:15)
PERU – KINESKI TAJPEH 3:1 (22:25, 25:21, 25:15, 25:23)
TABELA:
1. PER 4 3 1 11:7 9
2. KOR 4 3 1 11:7 8
3. EGY 4 2 2 7:9 5
4. MEX 4 1 3 9:9 6
5. TPE 4 1 3 5:11 2

C GRUPA (DVORANA MIGEL GRAU):
1. KOLO – PETAK, 7. AVGUST:
BELGIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 3:1 (25:17, 25:15, 16:25, 25:19)
RUSIJA – ARGENTINA 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
2. KOLO – SUBOTA, 8. AVGUST:
BELGIJA – ARGENTINA 3:0 (29:27, 25:22, 25:20)
SAD – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
3. KOLO – NEDELJA, 9. AVGUST:
SAD – ARGENTINA 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
RUSIJA – BELGIJA 3:0 (25:17, 25:23, 25:19)
4. KOLO – PONEDELJAK, 10. AVGUST:
RUSIJA – SAD 3:2 (19:25, 25:20, 19:25, 25:23, 15:10)
ARGENTINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 3:1 (25:17, 25:11, 19:25, 25:23)
5. KOLO – UTORAK, 11. AVGUST:
RUSIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)
SAD – BELGIJA 3:0 (25:17, 25:23, 25:19)
TABELA:
1. RUS 4 4 0 12:2 11
2. USA 4 3 1 11:3 10
3. BEL 4 2 2 6:7 6
4. ARG 4 1 3 3:10 3
5. DOM 4 0 4 2:12 0

Povezana vest:  JUNIORKE – PRIPREME ZA EP 2010., Još jedna pobeda juniorki Srbije

D GRUPA (DVORANA MIGEL GRAU):
1. KOLO – PETAK, 7. AVGUST:
JAPAN – KUBA 3:0 (29:27, 25:6, 25:17)
ITALIJA – TURSKA 3:0 (25:14, 25:18, 25:18)
2. KOLO – SUBOTA, 8. AVGUST:
TURSKA – KUBA 3:0 (25:14, 25:14, 25:14)
BRAZIL – JAPAN 3:0 (25:19, 33:31, 28:26)
3. KOLO – NEDELJA, 9. AVGUST:
TURSKA – BRAZIL 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
ITALIJA – KUBA 3:0 (25:9, 25:15, 25:18)
4. KOLO – PONEDELJAK, 10. AVGUST:
ITALIJA – BRAZIL 3:0 (25:14, 25:16, 25:19)
JAPAN – TURSKA 3:1 (16:25, 25:13, 25:22, 25:20)
5. KOLO – UTORAK, 11. AVGUST:
ITALIJA – JAPAN 3:0 (25:22, 25:20, 35:33)
BRAZIL – KUBA 3:0 (25:15, 25:8, 25:17)
TABELA:
1. ITA 4 4 0 12:0 12
2. TUR 4 2 2 7:6 6
3. BRA 4 2 2 6:6 6
4. JPN 4 2 2 6:7 6
5. CUB 4 0 4 0:12 0

Povezana vest:  VINER LIGA, SENIORKE, Treća pobeda Obrenovčanki

Po propozicijama FIVB, plasman ekipa se određuje prvo na osnovu broja pobeda.
Ukoliko je broj pobeda identičan, plasman se određuje na osnovu broja bodova.
Ukoliko je su broj pobeda i broj bodova identični, plasman se određuje na osnovu set količnika, pa poen količnika.
Po četiri ekipe iz svake grupe izboriće plasman u osminu finala.

SREDA, 12. AVGUST – SLOBODAN DAN.

OSMINA FINALA – ČETVRTAK, 13. AVGUST:
DVORANA EDUARDO DIBOS:
SRBIJA (B 3) – KOREJA (A 2) 15,30 (22,30)
KINA (B 2) – EGIPAT (A 3) 11,00 (18,00)
NEMAČKA (B 1) – MEKSIKO (A 4) 13,00 (20,00)
POLJSKA (B 4) – PERU (A 1) 18,10 (1,10)

GRUPA ZA PLASMAN OD 17. – 20. MESTA:
KINESKI TAJPEH (A 5) – TAJLAND (B 5) 9,00 (16,00)

DVORANA MIGEL GRAU:
RUSIJA (C 1) – JAPAN (D 4) 11,00 (18,00)
SAD (C 2) – BRAZIL (D 3) 13,00 (20,00)
ARGENTINA (C 4) – ITALIJA (D 1) 16,00 (23,00)
BELGIJA (C 3) – TURSKA (D 2) 18,00 (1,00)

GRUPA ZA PLASMAN OD 17. – 20. MESTA:
DOMINIKANSKA REPUBLIKA (C 5) – KUBA (D 5) 9,00 (16,00)

Pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale, a poražene ekipe će igrati u razigravanju za plasman od 9. – 16. mesta.
Petoplasirane selekcije iz sve četiri grupe odigraće po završetku takmičenja po grupama još 3 kola u grupi za plasman od 17. – 20. mesta.