juniroke Srbija avgust

Balkansko prvenstvo juniorki od 25. – 29. avgusta u Subotici

Balkansko prvenstvo 2015. u konkurenciji juniorki odigraće se od utorka, 25. avgusta do subote 29. avgusta u dvroani „Dudova šuma“ u Subotici uz učešće osamreprezentacija. U A grupi će igrati Srbija, Rumunija, Moldavija i Albanija, a u B grupi, Bugarska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora i Turska.

JUNIORKE – SUBOTICA, SRBIJA (25. – 29. AVGUST) – RASPORED:
A GRUPA:
1. KOLO – UTORAK, 25. AVGUST:
SRBIJA – MOLDAVIJA 18,00
RUMUNIJA – ALBANIJA 14,00

2. KOLO – SREDA, 26. AVGUST:
SRBIJA – ALBANIJA 18,00
RUMUNIJA – MOLDAVIJA 14,00

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. AVGUST:
SRBIJA – RUMUNIJA 18,00
MOLDAVIJA – ALBANIJA 14,00

Povezana vest:  FIVB – OLIMPIJSKE IGRE LONDON 2012. – POZIVNI INTERNACIONALNI TURNIR, Savladan i Meksiko

B GRUPA:
1. KOLO – UTORAK, 25. AVGUST:
BUGARSKA – CRNA GORA 16,00
TURSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 20,00

2. KOLO – SREDA, 26. AVGUST:
BUGARSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 16,00
TURSKA – CRNA GORA 20,00

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. AVGUST:
BOSNA I HERCEGOVINA – CRNA GORA 16,00
BUGARSKA – TURSKA 20,00

PETAK, 27. AVGUST:
POLUFINALE:
A 1 – B 2 18,00
B 1 – A 2 20,00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MESTA:
A 3 – B 4 14,00
B 3 – A 4 16,00

SUBOTA, 28. AVGUST:
FINALE: 20,00
MEČ ZA TREĆE MESTO: 18,00
MEČ ZA PETO MESTO: 16,00
MEČ ZA SEDMO MESTO: 14,00

Povezana vest:  KADETKINJE – IX EP 2011., Srbija – Nemačka sutra od 16,30 časova za treće mesto

Na 13 do sada odigranih Balkanskih prvenstava u konkurenciji juniorki, od 2002, Srbija je osvojila 8 zlatnih i 5 srebrnih medalja.

JUNIORKE – BALKANSKA PRVENSTVA – PLASMANI:
2002. – TOKAT, TURSKA:
1. TURSKA
2. JUGOSLAVIJA
3. BUGARSKA

2003. – AKSARAJ, TURSKA:
1. TURSKA
2. SRBIJA I CRNA GORA
3. RUMUNIJA

2004. – PLOEŠTI, RUMUNIJA:
1. SRBIJA I CRNA GORA
2. TURSKA
3. RUMUNIJA

2005. – ANKARA, TURSKA:
1. TURSKA
2. SRBIJA I CRNA GORA
3. ALBANIJA

2006. – BUZAU, RUMUNIJA:
1. SRBIJA I CRNA GORA
2. TURSKA
3. RUMUNIJA

Povezana vest:  Igor Kolaković: Nemamo više pravo na kiks

2007. – OBRENOVAC, SRBIJA:
1. SRBIJA
2. BOSNA I HERCEGOVINA
3. RUMUNIJA

2008. – TUZLA, BOSNA I HERCEGOVINA:
1. SRBIJA
2. BUGARSKA
3. BOSNA I HERCEGOVINA

2009. – PORTARIJA, GRČKA:
1. BUGARSKA
2. SRBIJA
3. TURSKA

2010. – BANJALUKA, BOSNA I HERCEGOVINA:
1. SRBIJA
2. TURSKA
3. GRČKA

2011. – IVANJICA, SRBIJA:
1. SRBIJA
2. GRČKA
3. TURSKA

2012. – TEKIRDAG, TURSKA:
1. SRBIJA
2. BUGARSKA
3. RUMUNIJA

2013. – IZMIR, TURSKA:
1. TURSKA
2. SRBIJA
3. RUMUNIJA

2014. – SUBOTICA, SRBIJA:
1. SRBIJA
2. TURSKA
3. BUGARSKA