loptaVINER LIGA, SENIORKE

TENT lako do trijumfa

TENT je lako stigao do druge pobede u sezoni, prve maksimalne protiv nekadašnjeg šampiona Poštara 064. Obrenovčanke su lako izašle na kraj sa mladom ekipom iz Beograda, koja ni jednog trenutka nije ozbiljnije pripretila domaćinu. Zanimljivo, u sva tri seta TENT je već na prvom tehničkom tajm-autu imao identičnu prednost (8:4), a ona je do kraja svakog od tri perioda samo rasla.

Povezana vest:  Na "Štrandu" trijumfi Milene Matić i Marije Milošević, i Siniše Antonića i Marka Nikolića

I Poštar je znatno pomogao TENT-u da zabeleži drugu pobedu u sezoni, s obzirom da je ekipa Biljane Mihajlović načinila čak 17 grešaka u napadu, uz još šest prilikom servisa. Drugim rečima, „poštarke” su Obrenovčankama poklonile gotovo čitav jedan set. Kod domaćih bolje od ostalih bile su Olivera Kostić, Marina Tešanović i Dragana Bašić.

Povezana vest:  SENIORKE – 47. KUP SRBIJE – FINALNI TURNIR, Polufinala u 16,00 i 18,30 časova – određene sudije

TENT – Poštar 064 3:0 (25:10, 25:13, 25:13)

Dvorana: SKC „Obrenovac“. Gledalaca: 600. Sudije: Stanislava Simić i Dejan Antić. Trajanje meča: 60 minuta.

TENT: Jelić 5, Žunić, Zlatić (libero), Perišić, Milenković, Andrić 4, Pilipović 3, Milošević 8, Kostić 10, Puzović 6, Tešanović 7, Bašić 4. Trener: Zorica Lazić.

Povezana vest:  SENIORI – PRIPREME ZA XXI SVETSKU LIGU 2010, Pobeda Srbije

POŠTAR 064: Jevrić 8, Đorđević 5, Drča 4, Jovanović, Savović 3, Ivanović 1, Đorović, Maksimović 1, Uzelac 3, Bošković (libero), Miljković, Popović. Trener: Biljana Mihajlović.