logo_es_zene

SENIORKE – XXVII EP 2011. – „ODBOJKA SPAJA“

Od sutra prodaja ulaznica na biletarnici dvorane Pionir

Na biletarnici dvorane Pionir sutra i u petak od 12,00 – 20,00 časova prodavaće se ulaznice za utakmice A grupe XXVII EP 2011. – “Odbojka spaja”, koje će se odigrati od 23. septembra do 02. oktobra u Italiji (Monca i Busto Arsicio) i Srbiji (Zrenjanin i Beograd). Ulaznice za utakmice u Beogradu prodavaće se i u subotu od 10,00 – 20,00 časova. Takođe, ulaznice za utakmice u Zrenjaninu i Beogradu mogu se kupiti i preko interneta na sajtu www.tickets.rs.

Cene ulaznica za takmičenje po grupama (24. – 26. septembar) su 500 i 800 dinara (dnevne ulaznice za oba meča) za utakmice u Zrenjaninu i 500, 1000 i 2000 dinara (dnevne ulaznice za oba meča) za utakmice u Beogradu. Kompleti ulaznica za takmičenje po grupama (24. – 26. septembar), za utakmice u Zrenjaninu, mogu se kupiti po ceni od 1500 i 2400 dinara, a za utakmice u Beogradu po ceni od 1200, 2400 i 4800 dinara.

Povezana vest:  SENIORI – XXVIII EP 2013, Srbija u Herningu prvo protiv Hrvatske ili Slovenije

Karte za utakmice osmine finala i četvrtfinala, koje će se odigrati 28. i 29. septembra u Beogradu, mogu se kupiti po ceni od 500, 1000 i 2000 dinara (dnevne ulaznice za oba meča).

Ulaznice za utakmice polufinala i finala, koje će se odigrati 01. i 02. oktobra u Beogradu, mogu se kupiti po ceni od 800, 1500 i 3000 dinara (dnevne ulaznice za oba meča).

Kompleti ulaznica za utakmice osmine finala, četvrtfinala, polufinala i finala (28. septembar – 02. oktobar), koje će se odigrati u Beogradu, mogu se kupiti po ceni od 2000, 4000 i 8000 dinara.

Prodaja će biti organizovana na biletarnicama Kristalne dvorane u Zrenjaninu i dvorane Pionir u Beograd, na dan odigravanja utakmica.

On – line prodaja: www.tickets.rs

CALL CENTAR: 0900 11 00 11

Za pozive iz inostranstva: +381113077786

SENIORKE – XXVII EP 2011. – BEOGRAD I ZRENJANIN (SRBIJA), MONCA I BUSTO ARSICIO (ITALIJA) – RASPORED UTAKMICA:

A GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – SUBOTA, 24. SEPTEMBAR:

Povezana vest:  SP JAPAN 2010, Rezultati trećeg kola u Grupama E i F i tabele

SRBIJA – FRANCUSKA         20,00

NEMAČKA – UKRAJINA        17,00

2. KOLO – NEDELJA, 25. SEPTEMBAR:

SRBIJA – UKRAJINA            20,00

NEMAČKA – FRANCUSKA     17,00

3. KOLO – PONEDELJAK, 26. SEPTEMBAR:

SRBIJA – NEMAČKA             20,00

FRANCUSKA – UKRAJINA    17,00

C GRUPA – ZRENJANIN:

1. KOLO – SUBOTA, 24. SEPTEMBAR:

POLJSKA – IZRAEL        16,00

ČEŠKA – RUMUNIJA      19,00

2. KOLO – NEDELJA, 25. SEPTEMBAR:

POLJSKA – ČEŠKA         16,00

IZRAEL – RUMUNIJA     19,00

3. KOLO – PONEDELJAK, 26. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – IZRAEL           16,00

POLJSKA – RUMUNIJA   19,00

B GRUPA – MONCA:

1. KOLO – PETAK, 23. SEPTEMBAR:

TURSKA – AZERBEJDŽAN    17,30

ITALIJA – HRVATSKA          20,30

2. KOLO – SUBOTA, 24. SEPTEMBAR:

TURSKA – HRVATSKA         17,30

ITALIJA – AZERBEJDŽAN     20,30

3. KOLO – NEDELJA, 25. SEPTEMBAR:

AZERBEJDŽAN – HRVATSKA      17,30

ITALIJA – TURSKA                    20,30

D GRUPA – BUSTO ARSICIO:

1. KOLO – PETAK, 23. SEPTEMBAR:

HOLANDIJA – ŠPANIJA        17,30

Povezana vest:  SENIORKE I SENIORI – SP 2014., Deset zemalja članica BVA prijavilo 20 reprezentacija za kvalifikacije za SP 2014.

RUSIJA – BUGARSKA          20,30

2. KOLO – SUBOTA, 24. SEPTEMBAR:

HOLANDIJA – BUGARSKA    17,30

RUSIJA – ŠPANIJA              20,30

3. KOLO – NEDELJA, 25. SEPTEMBAR:

RUSIJA – HOLANDIJA          17,30

BUGARSKA – ŠPANIJA         20,30

Sistemom takmičenja je predviđeno da će pobednici grupa izboriti direktan plasman u četvrtfinale. U osmini finala igraće međusobno drugoplasirane i trećeplasirane selekcije:

OSMINA FINALA:

MONCA – UTORAK, 27. SEPTEMBAR (TERMINI SU 17,30 I 20,30 ČASOVA):

B 2 – D 3

D 2 – B 3

BEOGRAD – SREDA, 28. SEPTEMBAR (TERMINI SU 17,00 I 20,00 ČASOVA):

A 2 – C 3

C 2 – A 3

ČETVRTFINALE:

MONCA – SREDA, 28. SEPTEMBAR (TERMINI SU 17,30 I 20,30 ČASOVA):

(3) B 1 – POBEDNIK D 2 – B 3

(4) D 1 – POBEDNIK B 2 – D 3

BEOGRAD – ČETVRTAK, 29. SEPTEMBAR (TERMINI SU 17,00 I 20,00 ČASOVA):

(1) A 1 – POBEDNIK C 2 – A 3

(2) C 1 – POBEDNIK A 2 – C 3

U polufinalu će igrati pobednici mečeva 1 i 3, odnosno 2 i 4.

BEOGRAD – SUBOTA, 01. OKTOBAR:

POLUFINALE:    TERMINI SU 17,00 I 20,00 ČASOVA.

BEOGRAD, NEDELJA, 02. OKTOBAR:

FINALE:                              18,00

MEČ ZA TREĆE MESTO:       15,00