vukoviAMERIČKI FUDBAL, CEFL

Uspešan nastup Vukova

Vukovi Beograd došli su do prvog mesta na CEFL tabeli, bar u ovom trenutku, pobedom od 21-31 nad Vulvsima iz Budimpešte. Vukovi su vodili tokom celog meča, a Vulvsi su pripretili pred kraj sa dva brza tačdauna u četvrtoj četvrtini. Mladi trkač Vukova Uroš Jovanović je rešio sve dileme. Vukovi su postigli samo 3 poena u napadu u prvom poluvremenu, ali i to je bilo dovoljno za vođstvo od 10 poena. Postigli su 2 tačdauna iz odbrane u prvoj četvrtini, jedan vraćanjem presečene lopte Ivana Nedeljkovića, a jedan vraćanjem osvojenog fambla Miloša Todorovića.

Peter  Čeperkalo je postigao jedine poene u poluvremenu za Wolvese, trčanjem dugim 10 jardi. Delovalo je da su Vukovi blizu lake pobede nakon pasa od 30 jardi Andreja Tasića do Dejan Cerovca u trećem delu igre, ali su Vulvsi postigli dva tačdauna u poslednjoj četvrtini. Atila Lendvai je pronašao Atilu Lauša i Kristiana Pirosa.

Dalje, ili bliže, ni nisu došli i Vukovi su uzeli svoju sedmu pobedu nad Wolvesima, u isto toliko mečeva.
Povezana vest:  STRELJAŠTVO, Iskusni asovi u Đeru dokazali kvalitet, podmlađivanje pun pogodak