Feher4SP MOSKVA

Stonoteniserke prve u grupi

Ženska stonotenisrka reprezentacija Srbije osvojila je prvo mesto u F grupi gruge divizije šampionata sveta u Moskvi i direktno se plasirala u četvrtfinale.

U poslednjem meču takmičenja po grupama naše stonoteniserke su pobedile Indoneziju 3:0, bez izgubljenog seta, i tako prvu fazu završile bez poraza.

Gabrijela Feher je savladala Azizu Avgustin 12:10, 11:8, 11:7, Ana Marija Erdelji je pobedila Ngesti Prativi sa 11:4, 11:5, 11:3, a Andrea Todorović je bila bolja od Viđe Vulansari 11:4, 11:2, 11:6.

Povezana vest:  EP ZA MLAĐE KATEGORIJE, Proglašeni najbolji na Starom kontinentu

Reprezentacija Srbije neće igrati u osmini finala, a četvrtfinale je na programu 28. maja.

Da bi ostvarile cilj i vratile se u prvu diviziju, naše stonoteniserke moraju da dobiju još dva meča i plasiraju se u finale.