radnicki kikindaTIGRICE DO DEVETE U NIZU

Rukometašice  Radničkog su izvojevale i devetu pobedu u nizu.Posle izjednačenog početka dodale su gas i do kraja prvog poluvremena se odlepile na 13 golova.Briljirala je Katarina Stepanović koja je u konačnom nizu stala na 11 golova i Jovana Risović sa 16 odbrana.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu,samo što je na gol stala Olivera Tošović.Prednost tigrica je rasla do konačnih 40-22.

Povezana vest:  EP ŽENE 2012, Bošković: Pokazali smo da možemo sa najjačima

Za igrača utakmice kod domaćih je proglašena Jovana Risović a kod gošći Živkov .

ŽRK Radnički Kragujevac – ŽORK Kikinda 40:22 (21:8)

Kragujevac, hala „Jezero“. Gledalaca 200

Sudije: Dušan I Željko Vasiljević

Sedmerci: Radnički 4(3), Kikinda 5(2)

Isključenja: Radnički 2 min, Kikinda 4 min

RADNIČKI Kragujevac: Stajković, Prijović 3, Tanić 3, Stepanović 11, Radosavljević 5, Milošević, Nišavić, Tošović(15 odbrana), Balać 2, Stanisavljević 6, Risović (16 odbrane), Dukić 2, Danilović, Janjušević 8