partizan-kolubara_2009_2010

Partizan pobedio u Šapcu

Metaloplastika – Partizan 21:23 (11:15)

Šabac – Dvorana: Zorka. Gledalaca: 3.000. Sudije: Ivan Mošorinski (Zrenjanin) i Aleksandar Pandžić (Novi Sad). Sedmerci: Metaloplastika Zorka keramika 5 (4), Partizan 2 (2). Isključenja: Metaloplastika Zorka keramika 6, Partizan 2 minuta. Crveni karton: Nemanja Grujičić (Metaloplastika Zorka keramika) u 41. minutu.

METALOPLASTIKA ZORKA KERAMIKA: Rajičić (15 odbrana), Karanović 3, Živanović, Aleksić, Krečković, Vidaković, Marjanović 7 (4), Dragaš 7, Medurić 1, Novaković, Marković,  Grujičić 2, M. Mitrović, L. Mitrović 1, Teodorović, Arsić.

Povezana vest:  EP DANSKA 2014, REZULTATI, Domaćini Danci sigurni, Austrija ubedljiva protiv Češke

PARTIZAN: Vasić, Milošević 2, V. Ilić, Mandić 2, Radanović 1, Dimitrijević 1, Maksić 6 (2), Radivojević, Babić, N. Ilić 4, Milinić, Kostadinović 4, Mešter 3, Marsenić, Potić, Milić (18 odbrana, 1 sedmerac).

Igrač utakmice: Strahinja Milić (Partizan).

Semafor: 0:2 (6), 2:6 (9), 5.6 (14), 7:11 (20), 10:11 (23), 15:18 (40), 18:20 (51), 20:21 (54), 20:23 (58).

Povezana vest:  Vuković saopštio spisak za pripreme za prvenstvo Evrope

Metaloplastika Zorke keramika pretrpela je prvi poraz u ovogodišnjem šampionatu, bolja od njih bila je ekipa Partizana, koja je preuzela i lidersku poziciju na tabeli.