partizan_pozarevac_1

Partizan ostvario novu pobedu, poražen Napredak

Partizan –  Napredak 37:30 (18:15)

Beograd – Dvorana: Banjica. Gledalaca: 100. Sudije: Dragomitović i Vukićević (Beograd). Sedmerci: Partizan 6 (4), Napredak 4 (4). Isključenja: Partizan 6, Napredak 8 minuta.

PARTIZAN: Vasić (11 odbrana), Milošević, V. Ilić 6 (1), Minić 2, Mandić 2, Radanović, 2, Dimitrijević 4, Maksić 6 (3), Milić (1 odbrana), Babić 1, N. Ilić 2, Milinić 2, Kostadinović 7, Mešter 1, Marsenić 2, Potić.

Povezana vest:  U BEOGRADU, NOVOM SADU, NIŠU I VRŠCU POČELA PROMOCIJA EVROPSKOG PRVENSTVA, Budimo deo rukometne fant

NAPREDAK: Jovanović 1, Nikolić, Ćirković 1, Mihajlović 1, Milanović 1, Šukić 6, Arsić, Milović 3, Džamić (12 odbrana, 1 sedmerac), Spasić 7 (1), Miljković, Miković 3, Zubić 5 (1), Ranđelović 2 (2), Andrejić, Zujić.

Igrač utakmice: Miloš Kostadinović (Partizan).

Semafor: 4:2 (7), 10:6 (15), 14:12 (25), 23:18 (35), 27:25 (46), 34:27 (54).

Crno beli su savladali odlične Kruševljane i stigli do sedme uzastopne pobede. Ekipa iz Humske 1 je dobro počela, a već sredinom prvog dela rukometaši Partizana imali su četiri gola razlike (10:6). Gosti se nisu obeshrabrili, vrlo brzo su došli do izjednačenja (10:10). Trener Partizana Brković je uzeo minut odmora, posle čega je usledio odgovor crno belih preko Babića, Minića i Maksića, pa su domaći na odmoru bili u prednosti.