Handball_the_ball

Jagodinke ubedljive protiv Metalurga

Rukometašice Jagodine večeras su na svom terenu ubedljivo savladale skopski Metalurg sa 30:18 (13:10) u šestom kolu regionalne lige.
Pred oko 1.000 gledalaca, u hali Jagodinskog sportskog saveza, utakmicu su sudili Miljan Vešović i Novica Mitrović iz Crne Gore.
Najviše golova za domaći tim postigle su: Marina Dmitrović (7) i Dijana Radojević (6) a za goste: Bajramovska (5) i Navska (4).
Domaće su pokazale da su u sjajnoj formi, a gošće da su i pored poraza, zasluženo šampion Makedonije.
Skopljanke su, u prvom poluvremenu vodile sa tri gola razlike, da bi domaće igračice u 20. minuti povela sa 7:6. Do kraja prvog poluvremena Jagodina je stalno držala dva do tri gola razlike.
Pravi preokret je bio od 40. minute, gošće su posustale, mnogo grešile, a Jagodinkama je sve išlo od ruke.
Povezana vest:  Partizan se u ponedeljak oprašta od Seha lige