srb_hrv_1_pol (1)

EP SRBIJA 2012
Hrvatski mediji: Sami smo krivi za poraz od Srbije

Igra reprezentacije Hrvatske u drugom poluvremenu potpuno se raspala, prve su reakcije u elektronskim medijima na poraz Hrvata od Srbije u polufinalnom susretu rukometnog prvenstva Evrope u Beogradu (26:22).
To se, uz konstataciju da su hrvatski rukometaši previše iskusni da bi im se to moglo desiti, moglo čuti i u prenosima i izveštavanjima sa meča u ispunjenoj Beogradskoj areni.
Naglašava se kako je publika zdušno navijala za svoje timove, uz napomenu da nije bilo neprimerenih skandiranja ili transparenata.
Na račun suđenja ili nije bilo komentara ili je rečeno da su krajem prvog poluvremena arbitri doneli neke sporne odluke u korist domaćina, ali da to generalno „nije uticalo na rezultat“.
Ukratko, barem za sada, nema nikakvih optuživanja da su sudije „skrojile“ rezultat, niti da su dva nacionalna tima igrala u nekoj neprimerenoj atmosferi.

Povezana vest:  Rukometaši Crvene zvezde slavili u 77. večitom derbiju