australian-open_logoAUSTRALIJA OPEN 2011

Rezultati četvrtog dana (20. januar)

 

SINGL MUŠKARCI, DRUGO KOLO

[1] R Nadal (ESP) d R Sweeting (USA) 62 61 61

[4] R Soderling (SWE) d G Muller (LUX) 63 76(1) 61

[5] A Murray (GBR) vs I Marchenko (UKR)

[7] D Ferrer (ESP) d M Russell (USA) 60 61 75

[10] M Youzhny (RUS) d B Kavcic (SLO) 63 61 57 46 61

[11] J Melzer (AUT) d P Riba (ESP) 62 64 62

[13] J Tsonga (FRA) d A Seppi (ITA) 63 76(1) 76(5)

[15] M Cilic (CRO) d S Giraldo (COL) 63 76(1) 61

[20] J Isner (USA) d R Stepanek (CZE) 46 64 62 61

[21] M Baghdatis (CYP) vs J del Potro (ARG)

M Raonic (CAN) d [22] M Llodra (FRA) 76(3) 63 76(4)

R Berankis (LTU) d [27] D Nalbandian (ARG) 61 60 20 ret. (illness)

J Hernych (CZE) d [30] T Bellucci (BRA) 62 67(11) 64 67(3) 86

B Tomic (AUS) d [31] F Lopez (ESP) 76(4) 76(3) 63

[32] G Garcia-Lopez (ESP) d E Schwank (ARG) 64 76(8) 61

A Dolgopolov (UKR) d B Becker (GER) 63 60 36 76(3)

 

DUBL MUŠKARCI, PRVO KOLO

[3] M Bhupathi (IND) / L Paes (IND) d I Karlovic (CRO) / D Vemic (SRB) 57 63 60

Povezana vest:  Đoković bez titule u Parizu, velika pobeda Hačanova

[4] L Kubot (POL) / O Marach (AUT) d J Brunstrom (SWE) / S Huss (AUS) 63 63

[5] M Fyrstenberg (POL)/ M Matkowski (POL) d G Garcia-Lopez (ESP) / A Montanes (ESP) 63 75

X Malisse (BEL) / J Murray (GBR) d [9] W Moodie (RSA) / D Norman (BEL) 64 60

[10] R Bopanna (IND) / A Qureshi (PAK) d F Ferreiro (BRA) / A Sa (BRA) 63 60

C Ebelthite (AUS) / A Feeney(AUS) d [11] R Lindstedt (SWE) / H Tecau (ROU) 46 01 ret.

[13] M Granollers (ESP) / T Robredo (ESP) d E Roger-Vasselin (FRA) / G Simon (FRA) 61 61

[14] J Erlich (ISR) / A Ram (ISR) d C Fleming / R Hutchins (GBR) 46 62 62

D Bracciali (ITA) / P Starace (ITA) d [15] N Almagro (ESP) / M Lopez (ESP) 16 76(3) 75

F Polasek (SVK) / I Zelenay (SVK) d [16] M Melo (BRA) / B Soares (BRA) 64 46 62

F Lopez (ESP) / J Monaco (ARG) d M Matosevic (AUS) / J Millman (AUS) 36 60 61

Y Lu (TPE) / R Schuettler (GER) d S Aspelin (SWE) / A Peya (AUT) 76(5) 76(5)

B Phau (GER) / J Tipsarevic (SRB) d I Ljubicic (CRO) / L Zovko (CRO) 61 64

M Berrer (GER) / F Mayer (GER) d R Junaid (AUS) / T Kamke (GER) 63 62

I Dodig (CRO) / J Nieminen (FIN) d A Fisher (AUS) / J Kerr (AUS) 64 64

Povezana vest:  DAVIS CUP 2012, Obradović: Nema opuštanja, verujem u pobedu

B Becker (GER) / M Kohlmann (GER) d S Ratiwatana (THA) / S Ratiwatana (THA) 75 75

 

SINGL ŽENE, DRUGO KOLO

(2) Vera Zvonareva (RUS) d. Bojana Jovanovski (SRB) 26 63 61

(3) Kim Clijsters (BEL) d. Carla Suárez Navarro (ESP) 61 63

(5) Samantha Stosur (AUS) d. Vera Dushevina (RUS) 63 62

Peng Shuai (CHN) d. (7) Jelena Jankovic (SRB) 76(3) 63

(10) Shahar Peer (ISR) d. Sorana Cirstea (ROU) 63 62

(12) Agnieszka Radwanska (POL) d. (Q) Petra Martic (CRO) 63 64

(13) Nadia Petrova (RUS) d. (WC) Alicia Molik (AUS) 64 61

(16) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) d. Kristina Barrois (GER) 62 62

Iveta Benesova (CZE) d. (18) Maria Kirilenko (RUS) 63 61

(22) Flavia Pennetta (ITA) d. Lourdes Domínguez Lino (ESP) 62 62

Simona Halep (ROU) d. (24) Alisa Kleybanova (RUS) 64 76(2)

(25) Petra Kvitova (CZE) d. Anna Chakvetadze (RUS) 63 64

Alizé Cornet (FRA) d. (26) María José Martínez Sánchez (ESP) 75 61

(31) Lucie Safarova (CZE) d. Klara Zakopalova (CZE) 63 67(2) 75

Povezana vest:  DAVIS CUP 2012, Česi poveli protiv Španije u finalu Dejvis kupa

Ekaterina Makarova (RUS) d. (Q) Lesya Tsurenko (UKR) 76(6) 61

Ayumi Morita (JPN) d. (WC) Caroline Garcia (FRA) 64 64

 

DUBL ŽENE, PRVO KOLO

(2) Peschke/Srebotnik (CZE/SLO) d. Erakovic/Tanasugarn (NZL/THA) 64 75

(5) Black/Rodionova (ZIM/AUS) d. Paszek/Pironkova (AUT/BUL) 62 61

(6) Benesova/Zahlavova Strycova (CZE/CZE) vs. K.Bondarenko/Safina (UKR/RUS) 62 64

(7) Goerges/Raymond (GER/USA) d. Diatchenko/Poutchek (RUS/BLR) 62 61

(10) Niculescu/Yan (ROU/CHN) d. Jans/Rosolska (POL/POL) 62 62

Krajicek/Kvitova (NED/CZE) d. (11) Schiavone/Stubbs (ITA/AUS) 60 75

(12) Azarenka/Kirilenko (BLR/RUS) d. Oprandi/Woehr (ITA/GER) 61 60

(14) Peer/Peng (ISR/CHN) d. Malek/Petkovic (GER/GER) 62 63

(16) Bacsinszky/Garbin (SUI/ITA) d. (WC) Dokic/Peers (AUS/AUS) 61 64

Dulgheru/Rybarikova (ROU/SVK) d. King/Parra Santonja (USA/ESP) 46 62 76(6)

Daniilidou/Kanepi (GRE/EST) d. Domínguez Lino/Suárez Navarro (ESP/ESP) 61 63

Hlavackova/Hradecka (CZE/CZE) d. Bammer/Sevastova (AUT/LAT) 63 76(3)

Govortsova/Kudryavtseva (BLR/RUS) d. Olaru/Ondraskova (ROU/CZE) 61 62

Dekmeijere/Morita (LAT/JPN) d. Halep/Wickmayer (ROU/BEL) 64 63

Craybas/Savchuk (USA/UKR) d. (WC) Patterson/Rogowska (AUS/AUS) 64 62

Kondratieva/Lefèvre (RUS/FRA) d. (WC) Letcher/Rajicic (AUS/AUS) 64 62