EVRIOINTER LIGA

Crno bela lekcija Ferencvarošu

Partizan Rajfajzen – Ferencvaroš 10:3 (2:0, 3:2, 2:1,3:0)

dusko_pjetlovic_vat_parBazen Banjica. Gledalaca 300. Partizan Rajfajzen: Soro, Mirković, Radjen 1,Korolija, Aleksić 1,Pijetlović 4, Gocić, Avramović, Ćuk 2, Vujasinović, Gak 1,B.Mitrović, Marković. Trener Milanović. Марковић. Ferencvaroš:Deker, Dunka, Mate, Matijaš 1, Bus, Balbaj, Balatonji, M.Tot, B.Tot, Đorđesku 1, Štajnmec, Ciganj, Veselovski.

U drugoj utakmici u Evrointer ligi Partizan je deklasirao jedan od najboljih mađarskih klubova Ferencvaroš 10:3 (3:0, 2:2, 2:1, 3:0). Sjajna odbrana Partizana je bila nerešiv problem za Mađare koji su samo početkom druge četvrtine sa dva gola ugrozili vođstvo domaćina. Ali to je od gostiju bilo sve, Partizan se razigrao i predvodjen izvanrednim Duškom Pijetlovićem i Slobodanom Sorom drugo poluvreme dobio 5:1.

Povezana vest:  Savić osvežio tim za meč sa Francuzima u Svetskoj ligi

Pored četiri gola Pijetlovića u listu strelaca su se kod pobednika još upisali Ćuk dva ,Prlainović, Radjen, Aleksić i Gak.

Partizan je imao igrača više 4-2, Ferencvaroš 6-1 uz jedan realizovani peterac. Sledi kratka pauza u Evrointer ligi. Partizan 24.novembra igra protiv Košica.

Dosadašnji rezultati: Partizan – Vašaš 8:5, Ujpešt – Eger 7:11, Ujpešt – Seged 5:12, Seged – Honved 8:7, Honved – Ujpešt 11:10, Eger – Vojvodina 8:9, Eger – Vašaš 7:6, Honved – Ferencvaroš 6:8, Seged – Vašaš 4:4, Ujpešt – Ferencvaroš 7:10 , Honved – Eger 11:10, Vašaš – Košice 11:7, Košice – Ujpešt 7:5, Vojvodina – Ferencvaroš 9:6, Partizan – Ferencvaroš 10:3.

Povezana vest:  Igrači Srbije: Žao nam zbog poraza, ali srebro je uspeh