cukaricki san djulijaPobede Čukaričkog i Napretka

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Beogradu Mladost iz Lučana sa 1:0, u utakmici 11. Kola Super lige Srbije i učvrstili se na četvrtom mestu na tabeli.
Čukaričkom je treću uzastopnu prvenstvenu pobedu doneo Igor Matić golom u 69. minutu iz jedanaesterca. Prethodno penal je dosuđen pošto je Stefan Cicmil igrao rukom u šesnaestercu.
Crno-beli sa Banovog brda sada imaju 21 bod, dva manje ali i utakmicu više od Crvene zvezde, a Mladost iz Lučana zauzima sedmo mesto sa 16 bodova.
Fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedili su u Čačku domaći Borac sa 1:0 i ostvarili drugu prvenstvenu pobedu.
Jedini gol na utakmici postigao je Bojan Božović u 48. minutu, posle greške Aleksandra Gojkovića.
Napredak sada na 12. mestu ima 10 bodova, koliko ima i Borac na 13. mestu.
Večeras igraju još Novi Pazar – Radnički iz Niša, a preostale utakmice 11. kola igraju se sutra.