Poznata kompletna satnica prve faze i delimična završnice na EP za odbojkaše  

///Poznata kompletna satnica prve faze i delimična završnice na EP za odbojkaše  

Poznata kompletna satnica prve faze i delimična završnice na EP za odbojkaše  

Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, objavila je kompletnu satnicu utakmica preliminarne faze takmičenja na XXXI EP 2019. u konkurenciji odbojkaša, kao i delimičnu satnicu završnice. Muška seniorska reprezentacija Srbije odigraće prvi meč u B grupi u Briselu protiv Nemačke, u petak, 13. septembra od 15.00 časova, dok će sve preostale utakmice odigrati u Antverpenu. Srbija će drugi meč u B grupi odgirati u nedelju, 15. septembra protiv Slovačke (18.30), a treći u pondeljak, 16. septembra protiv Španije (20.30). Četvrti meč na EP Srbija će odigrati u sredu, 18. septembra protiv Belgije (20.30), a poslednji, peti, u četvrtak, 19. septembra protiv Austrije (20.30).

U D grupi u Roterdamu i Amsterdamu, igraće Holandija, Poljska, Češka, Estonija, Ukrajina i Crna Gora.

U A grupi u Monpeljeu igraće Francuska, Italija, Bugarska, Portugalija, Grčka i Rumunija.

U C grupi u Ljubljani igraće Slovenija, Rusija, Finska, Turska, BJR Makedonija i Belorusija.

XXXI EP 2019. u konkurenciji odbojkaša odigraće se 12 – 29. septembra u Sloveniji, Belgiji, Holandiji i Francuskoj.

Utakmice u A grupi u Francuskoj i C grupi u Sloveniji igraće se 12 – 18. septembra, a mečevi u B grupi u Belgiji i D grupi u Holandiji 13 – 19. septembra.

 

SENIORI – XXXI EP 2019. (12 – 29. SEPTEMBAR) – FRANCUSKA (PARIZ, NANT, MONPELJE), BELGIJA (BRISEL, ANTVERPEN), SLOVENIJA (LJUBLJANA), HOLANDIJA (ROTERDAM, AMSTERDAM, APELDORN):

B GRUPA – BELGIJA (BRISEL I ANTVERPEN):

BRISEL (dvorana 12) – PETAK, 13. SEPTEMBAR:

SRBIJA – NEMAČKA             15.00

SLOVAČKA – ŠPANIJA         17.30

BELGIJA – AUSTRIJA           20.30 

BRISEL (dvorana 12) – SUBOTA, 14. SEPTEMBAR:

SLOVAČKA – AUSTRIJA       17.30

NEMAČKA – BELGIJA           20.30

ANTVERPEN (Loto Arena) – NEDELJA, 15. SEPTEMBAR:

SRBIJA – SLOVAČKA     18.30

BELGIJA – ŠPANIJA       15.30

ANTVERPEN (Loto Arena) – PONEDELJAK, 16. SEPTEMBAR:

SRBIJA – ŠPANIJA         20.30

NEMAČKA – AUSTRIJA  17.30

ANTVERPEN (Loto Arena) – UTORAK, 17. SEPTEMBAR:

ŠPANIJA – AUSTRIJA     17.30

BELGIJA – SLOVAČKA   20.30 

ANTVERPEN (Loto Arena) – SREDA, 18. SEPTEMBAR:

SRBIJA – BELGIJA               20.30

NEMAČKA – SLOVAČKA       17.30

ANTVERPEN (Loto Arena) – ČETVRTAK, 19. SEPTEMBAR:

SRBIJA – AUSTRIJA       20.30

NEMAČKA – ŠPANIJA     17.30 

Plasman u osminu finala izboriće po 4 selekcije iz svake grupe i u osmini finala igrati selekcije iz A i C grupe, odnosno B i D grupe.

U osmini finala će igrati selekcije iz A i C grupe (A 1 – C 4, A 2 – C 3, C 1 – A 4, C 2 – A 3), odnosno B i D grupe (B 1 – D 4, B 2 – D 3, D 1 – B 4, D 2 – B 3).

D GRUPA – HOLANDIJA (ROTERDAM I AMSTERDAM):

ROTERDAM (dvorana Ahoj) – PETAK, 13. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – UKRAJINA                   14.00

POLJSKA – ESTONIJA                17.00

HOLANDIJA – CRNA GORA        20.00

ROTERDAM (dvorana Ahoj) – SUBOTA, 14. SEPTEMBAR:

HOLANDIJA – UKRAJINA     16.00

ESTONIJA – CRNA GORA     19.00

ROTERDAM (dvorana Ahoj) – NEDELJA, 15. SEPTEMBAR:

POLJSKA – HOLANDIJA       16.00

ČEŠKA – ESTONIJA             19.00 

ROTERDAM (dvorana Ahoj) – PONEDELJAK, 16. SEPTEMBAR:

CRNA GORA – UKRAJINA    17.00

POLJSKA – ČEŠKA               20.00

AMSTERDAM (dvorana Jug) – UTORAK, 17. SEPTEMBAR:

POLJSKA – CRNA GORA      17.00

HOLANDIJA – ESTONIJA      20.00

AMSTERDAM (dvorana Jug) – SREDA, 18. SEPTEMBAR:

ESTONIJA – UKRAJINA        16.00

HOLANDIJA – ČEŠKA           20.00

AMSTERDAM (dvorana Jug) – ČETVRTAK, 19. SEPTEMBAR:

CRNA GORA – ČEŠKA          17.00

POLJSKA – UKRAJINA         20.00

A GRUPA – FRANCUSKA (MONPELJE, MONPELJE ARENA):

ČETVRTAK, 12. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – GRČKA                 14.15

ITALIJA – PORTUGALIJA            17.15

FRANCUSKA – RUMUNIJA          20.45 

PETAK, 13. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – RUMUNIJA     17.15

ITALIJA – GRČKA                20.45

 SUBOTA, 14. SEPTEMBAR:

FRANCUSKA – GRČKA               17.15

BUGARSKA – PORTUGALIJA      20.45

 NEDELJA, 15. SEPTEMBAR:

ITALIJA – RUMUNIJA                 14.00

FRANCUSKA – PORTUGALIJA    17.30

 PONEDELJAK, 16. SEPTEMBAR:

GRČKA – RUMUNIJA           17.15

FRANCUSKA – BUGARSKA   20.45

 UTORAK, 17. SEPTEMBAR:

GRČKA – PORTUGALIJA      14.00

ITALIJA – BUGARSKA          19.30

 SREDA, 18. SEPTEMBAR:

PORTUGALIJA – RUMUNIJA       14.00

FRANCUSKA – ITALIJA              20.45 

C GRUPA – SLOVENIJA (LJUBLJANA, DVORANA STOŽICE):

ČETVRTAK, 12. SEPTEMBAR:

RUSIJA – TURSKA                     14.30

FINSKA – BJR MAKEDONIJA 17.30

SLOVENIJA – BELORUSIIJA       20.30 

PETAK, 13. SEPTEMBAR:

BJR MAKEDONIJA – TURSKA     17.30

RUSIJA – BELORUSIJA              20.30

 SUBOTA, 14. SEPTEMBAR:

RUSIJA – BJR MAKEDONIJA       17.30

SLOVENIJA – FINSKA                20.30

NEDELJA, 15. SEPTEMBAR:

FINSKA – BELORUSIJA        17.30

SLOVENIJA – TURSKA         20.30

 PONEDELJAK, 16. SEPTEMBAR:

RUSIJA – FINSKA                            17.30

BJR MAKEDONIJA – BELORUSIJA     20.30

 UTORAK, 17. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – BJR MAKEDONIJA       17.30

BELORUSIJA – TURSKA                   20.30

 SREDA, 18. SEPTEMBAR:

RUSIJA – SLOVENIJA    17.30

FINSKA – TURSKA        20.30

 Plasman u osminu finala izboriće po 4 selekcije iz svake grupe i u osmini finala igrati selekcije iz A i C grupe, odnosno B i D grupe.

U osmini finala će igrati selekcije iz A i C grupe (A 1 – C 4, A 2 – C 3, C 1 – A 4, C 2 – A 3), odnosno B i D grupe (B 1 – D 4, B 2 – D 3, D 1 – B 4, D 2 – B 3).

Sve selekcije organizatori (Francuska, Belgija, Slovenija i Holandija) ukoliko se plasiraju u osminu finala igraće kod kuće, bez obzira na poziciju koju su zauzeli.

U slučaju da u osmini finala treba da se sastanu dva organizatora, na primer A 1 – C 4, doći će do promene para osmine finala i zamene mesta, pa će se u osmini finala sastati C 4 (organizator) – A 2 i A 1 (organizator) – C 3.

 OSMINA FINALA:

NANT, FRANCUSKA:

SUBOTA, 21. SEPTEMBAR:

(1) A 1 – C 4 

U slučaju da Fracnuska igra u subotu, meč će početi u 19.30 časova. 

NEDELJA, 22. SEPTEMBAR:

(2) A 2 – C 3           17.00

LJUBLJANA, SLOVENIJA – SUBOTA, 21. SEPTEMBAR:

(3) C 1 – A 4

(4) C 2 – A 3


ANTVERPEN, BELGIJA – SUBOTA, 21. SEPTEMBAR:

(5) B 1 – D 4

(6) B 2 – D 3 

APELDORN, HOLANDIJA – SUBOTA, 21. SEPTEMBAR:

(7) D 1 – B 4

(8) D 2 – B 3

Sve selekcije organizatori (Francuska, Belgija, Slovenija i Holandija) ukoliko se plasiraju u osminu finala igraće kod kuće, bez obzira na poziciju koju su zauzeli.

U slučaju da u osmini finala treba da se sastanu dva organizatora, na primer A 1 – C 4, doći će do promene para osmine finala i zamene mesta, pa će se u osmini finala sastati C 4 (organizator) – A 2 i A 1 (organizator) – C 3.

ČETVRTFINALE:

PONEDELJAK, 23. SEPTEMBAR:

LJUBLJANA, SLOVENIJA:

(2) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 3 I 4

APELDORN, HOLANDIJA:

(4) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 7 I 8

UTORAK, 24. SEPTEMBAR:

NANT, FRANCUSKA:

(1) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 1 I 2               20.45

ANTVERPEN, BELGIJA:

(3) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 5 I 6               20.30

Četvrtfinalni mečevi će se odigrati u svakoj od zemalja organizatora između pobednika osmine finala koji su igrali u istoj zemlji. Pobednik četvrtfinala iz Belgije igraće u Francuskoj meč polufinala, a pobednik četvrtfinala iz Holandije u Sloveniji. 

POLUFINALE:

LJUBLJANA, SLOVENIJA – ČETVRTAK, 26. SEPTEMBAR:

POBEDNICI MEČEVA ČETVRTFINALA 2 I 4

PARIZ, FRANCUSKA – PETAK, 27. SEPTEMBAR:

POBEDNICI MEČEVA ČETVRTFINALA 2 I 4                20.45

Finale i meč za treće mesto odigraće se u Parizu, u Francuskoj. 

PARIZ, FRANCUSKA:

SUBOTA, 28. SEPTEMBAR:

MEČ ZA TREĆE MESTO:       18.00

 NEDELJA, 29 SEPTEMBAR:

FINALE:                  17.30

Povezana vest:  Vizura prvak Srbije 2015. u konkurenciji juniorki
By | 2019-06-07T22:51:31+00:00 jun 7th, 2019|Odbojka|0 Comments

Leave A Comment

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.