lopta u mrezi

Minimalne pobede OFK Beograda i Radničkog iz Niša

Fudbaleri OFK Beograda i Radničkog iz Niša zabeležili su minimalne pobede u utakmicama 15. kola Superlige.
OFK Beograd je na Karaburmi bio bolji do Metalca sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Jovanović u 20. minutu.
Istim rezultatom Radnički je savladao Rad, koji je zabeležio peti poraz u nizu.
Najzaslužniji za treći vezani trijumf Nišlija bio je Saša Marjanović, koji je u 58. minutu matirao golmana Budakovića posle povratne lopte Miloša Petrovića.
Radnički je nastavio sa dobrim partijama ove sezone i pridružio se ekipama iz vrha tabele.
U derbiju kola vodeća Crvena zvezde u 17 sati dočekuje drugoplasirani Borac, dok Partizan sutra gostuje ekipi Mladosti iz Lučana.